Category archive

Sport - page 555

Lajmet me te reja nga sporti

Posted on në kategorine Sport

Pele shtrohet në spital

Legjenda braziliane Pele është shtruar në spital një ditë më parë dhe do të vazhdojë të qëndrojë të mbikëqyrët nga doktorët në vendin e tij pasi kishte humbur ndjenjat të enjten në mëngjes. Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Sport

Bayern prezanton Goretzkan

Goretzka ka nënshkruar me Bayernin një kontratë katër vjeçare por që nuk është bërë publike paga e tij. Ai do të mbetet në Schalke edhe gjashtë muaj deri në përfundim të kontratës së tij. Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Sport

UEFA: Politika të distancohet nga futbolli

Data e zgjedhjeve të presidentit të Federatës Shqiptare po afron dhe parashikohet që gara për këtë post do të jetë tepër i ashpër. Çështja e kandidimit të politikanit Bashkim Fino për postin e presidentit ka ngjallur shumë debat. Vazhdo të lexosh

Shko lartë