Zbulohet data e lansimit të projektit muzikor mes Ledrit dhe Ardian Bujupit

Dy artistët shqiptarë Ardian Bujupi dhe Ledri Vula së fundmi kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ndërsa sot dyshja kanë zbuluar edhe datën e lansimit të këngës së tyre.

https://www.instagram.com/reel/CfHfiCKDtJI/?utm_source=ig_web_copy_link

“Gelato, 01.07”, ishte mbishkrimi i artistëve në një postim në rrjetin social Instagram.

Vlen të theksohet se këngëtarët janë mjaft aktiv me prurjet e projekteve muzikore dhe koncertet gjatë sezonës së verës.