Tuna dhe Adelina Tahiri bëjnë ‘twerk’, Big Mama poston videon nga taksi

Duket se këngëtaret Big Mama, Altuna Sejdiu e Adelina Tahiri kanë nisur pushimet bashkë.

Në një video të postuar nga Big Mama, shihen Tuna e Adelina duke bërë twerk.

Në videon e postuar nga Big Mama, dy këngëtaret duken se janë duke kaluar mjaft kohë të mirë.

Ende nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë ato, ose nëse janë duke planifikuar ndonjë projekt së bashku.

https://gorilla.cdnja.co/v/ly/LyRr6.mp4?token=M1q9gqFsvO8uOkPrrwJyew&expires=1654421469