Tayna shfaqet joshëse rrugëve të Monakos, nuk vesh të brendshme

Tayna është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo është duke prekur majat e suksesit me projektet e saj muzikore.

Krahas angazhimeve me projekte muzikore dhe koncerte të shumta ajo është tejet aktive edhe në rrjete sociale.

E ajo nuk ngurron asnjëherë të postoj edhe poza tejet provokative ku edhe shfaq linjat joshëse.

Reperja aktualisht ndodhet në Monako dhe nga atje ka sjell imazhe tërheqëse duke theksuar format e saj seksi e veshur e tëra në ngjyrë rozë.

Me bluzë të zbërthyer të kombinuar me pantallona të shkurtër, çantë dhe syze dielli, duke në formë të mrekullueshme.

Nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të fansave të cilat ishin kryesisht pozitive.