Tayna publikon një pjesë të klipit nga bashkëpunimi me Azetin

Tayna dhe Azeti kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të dytë.

Kjo këngë do të publikohet bashkë me videoklip.

“Tequila”, titullohet bashkëpunimi që bëri bashkë dy yjet.

Ky projekt do të publikohet me 30 qershor (ditën e premte).

Së fundi, Tayna ka ndarë një pjesë të klipit në profilin e saj të ‘Instagramit’.

Ndryshe, “Ti harro”, titullohet bashkëpunimi i tyre i parë i realizuar vitin e kaluar.

https://www.instagram.com/p/CfW7jVog3Mj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f8ba7d28-59fe-45a1-a012-f5e927422cac