Një rrëfim ndryshe: Mirage zbulon arsyen pse Atdheu nuk u rikthye në Për’puthen?

Atdhe Xharavina ishte pjesë e sezones se dytë në reality-show “Për’Puthen”.

Pas pjesëmarrjes në këtë spektakël ai mori vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

U komentua për lidhje të shumta, miqësi e shumëçka tjetër.

E sot ekskluzivisht Atdheu në “Mirage” vjen me një rrëfim ndryshe.

Për më shumë shikoni videon: