Mozzik dhe Era Istrefi së shpejti me projektin e ri muzikor

Dyshja e njohur e artistëve shqiptarë, Mozzik dhe Era Istrefi kanë bashkuar forcat.
Së shpejti këngëtaret do sjellin duetin e tyre muzikor.

Kjo është konfirmuar nga vet ata me anë të postimeve të ndryshme në rrjetin social Instagram.

https://www.instagram.com/p/CgmwjyvDz-_/?utm_source=ig_embed&ig_rid=5bcef446-aab0-4fa0-83cf-8bdfe93109d6

“Po vjen Era Mozz. Are you ready to turn up”, ishte mbishkrimi i Mozzik në imazhin e publikuar krah Erës.

Detaje të tjera sa i përket këngës nuk ka dhënë dyshja dhe pritet që së shpejti të publikohet.