Messi shijon diellin në pushimet me miqtë në Spanjë

Lionel Messi po kalon momente të mira në pushime.

Superylli botëror u fotografua në diell ndërsa rrinte në një jaht pasditen e së martës, në Formentera, Spanjë.

Lionel tregoi fizikun e tij në formë, ndërsa ai dhe yjet e tjerë të futbollit Luis Suarez dhe Cesc Fabregas hidheshin me radhë nga jahti në ujë.

Ndryshe, futbollistët janë duke kaluar pushimet bashkë me partnenet e vet.