Megi Pojani ka një kërkesë lidhur me Cllevion: Lirojeni djalin tim

Cllevio është arrestuar pas sherrit që pati me reperin Noizy.

Ai kishte thyer rregullin “Arrest në shtëpi”.

E një kërkesë rreth lirimit të tij ka edhe modelja, Megi Pojani.

Në ‘TikTok’ është bërë virale një video në të cilën shihet modelja duke dëgjuar këngën e Cllevios, të cilën ia kishte dedikuar asaj.

Mes emocionesh dhe mërzitjesh ajo ka një mesazh.

“Lirojeni djalin tim, Clevio”, dëgjohet duke thënë ajo.

Cllevio ndryshe është ish anëtar i grupit TBA.

@lifeis0ne#cllevio#cllevioserbiano44#megipojani#freecllevio#fypシ#foryourpage#fyppppppppppppppppppppppp♬ original sound – Lifeis0ne