Loredana e bën këtë veprim pas kërkesës së Noizyt

Para disa ditësh dy artistët shqiptarë Loredana dhe Noizy kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri.

Dyshja mbrëmë kanë treguar edhe datën e lansimit të “Heart Attack”.

Ndërsa së fundmi Noizy në rrjetin social Instagram ka ndarë më fansat një bisedë më Lorin ku reperi i ka kërkuar asaj ti bashkohet për një takim me fansat në Prishtinë.

E artistja pas kësaj ka rezervuar biletën dhe është nisur për në Prishtinë.

Artistët janë mjaft aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.