Lendita Selimi,sjell këngën e re “Krejt i jap për dashni”,në bashkëpunim me këngëtarin Turab

Lendita Selimi,një këngëtare e mrekullueshme me një zë brilant,prej fillimit karrierrës e deri tashi ajo nuk është ndalur në asnjë moment duke sjellë këngë dhe klipe të bukura dhe të suksesshme,të pranuar dhe të pëlqyera jashtëzakonisht nga publiku.

Lendita Selimi ne bashkepunim me këngëtarun Turab kanë publikuar projektin e ri sot të titulluar “Krejt i jap per dashni”.

Ky projekt tashmë është i qasshëm në kanalin “Youtube” madje është i shoqëruar dhe me videoklip.

Ndryshe, Lendita këtu shfaqet me stil më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, një përzierje mes modernes dhe klasikes.

Vlenë të cekët se Lendita përveç se është e sukseshme në muzikë,ajo poashtu është e dashur dhe e afërm me gjithë ata që e rrethojnë.

Lenditës i urojmë shëndet,suksese dhe plane të realizuara.