Gold Ag: Mos ni hiç çka thonë nëse je i drejtë

Rep-artisti shqiptar, Gold Ag aktivitetin e tij e ndan me fansat në rrjete sociale.
Postime të ndryshme të tij marrin komente të shumta nga miqtë dhe fansat.

Në Facebook së fundmi artisti ndau një imazh të tij mirëpo vëmendjen e mori mbishkrimi.

https://www.facebook.com/gold.ag/posts/10159256439224751

“Nëse je i drejtë çka thonë mos ni hiç. Se gozhdës t’drejtë krejt i meshojnë çekiç.”- shkroi ai.

Ndryshe, edhe në aspektin profesional Ariani mbetet aktiv me lansimin e projekteve të reja muzikore.