Do të mendoheni dy herë nëse është ajo, kur të shihni fytyrën e Loredanës pa makeup

Loredana është njëra ndër reperet shqiptare që ka prekur suksese jo vetëm në trojet shqiptare.

Reperja kosovare me famë ndërkombëtare, Loredana në secilën dalje të saj kujdeset të shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit.

Krahas luksit të madh që posedon, atë e kemi parë me grim si dhe duke mos lënë anash editimin e fotografive.

Në një imazh të cilin e ka shkrepur së fundmi ku shihet pa pikë grimi, ajo u shfaq krejt ndryshe nga ato që i publikon në rrjetet sociale.

Përveç grimit që bën mrekulli, vërejmë se ajo përdorë edhe programin “FaceApp” me të cilin e zbukuron vetën dhe më shumë.

Loredana nuk është e vetmja që dëshpëron me pamjen e saj jashtë ‘Instagramit’.