Arta Elezaj shfaqet provokuese në imazhet e fundit

Modelja, Aarta Elezaj vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Shumë postime të modeles marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Së fundmi Arta publikoi disa InstaStory ku shfaqej mjaft provokuese.

E veshur me bikine ngjyrë portokalli modelja vinte në pah format trupore.

Ndryshe kujtojmë se Arta famën e mori me pjesëmarrjen e saj në serialin vendor “O sa Mirë”.