Alban Skënderaj paralajmëron bashkëpunimin e ri

Para katër ditësh artisti Alban Skenderaj lansoi projektin e ri muzikor i cili ishte në bashkëpunim me Capital T.

E së fundmi artisti ka paralajmëruar këngën e tij më të re.

Këtë paralajmërim artisti e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CeQ5q4bACJi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=115de698-a038-46df-bcab-20eab6be72d9

“A jeni gati për këngën e radhës”, ishte mbishkrimi i artistit duke mos dhënë detaje tjera.

Ndryshe kujtojmë që bashkëpunimi me Capital T ishte mjaft i suksesshëm dhe për katër ditë arriti t’i mbledh mbi 1 milion klikime.