Adisi shfaq shenja xhelozie publikisht ndaj Fifit

Artistja shqiptare Fifi para pak kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin Adis Patushën.

Prej publikimit të lidhjes dyshja shpesh herë kanë ndarë imazhe të ndryshme pranë njëri tjetrit.

E së fundmi një postim i Fifit ka bërë që Adisi të shfaq shenja xhelozie dhe publikisht ti kërkojë asaj ta fshijë foton.

https://www.instagram.com/p/Cej0x0WNjdY/?utm_source=ig_embed&ig_rid=aa2ffc0d-6c4c-4792-aa8d-590f158201a8

“Hiqe kaq po të them. Apo s’je dhe me të verdha!”, ishte komenti i Adisit.

Ndryshe kujtojmë që Fifi i ka dedikuar edhe këngë biznesmenit.