Rama publikon pamjet nga ndërtimi i konvikteve të mjekësisë: Puna vijon pa ndërprerje

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të premte e ka nisur e një video nga rindërtimi i konvikteve të mjekësisë.

Rama krahas videos shkruan se puna në kantierin e konvikteve të reja vijon pa pushim.

“MIRËMËNGJES 

dhe me kantierin e konvikteve të reja të mjekësisë, ku vazhdon pa ndalim puna ndërtimtare, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/watch/?v=569247014085127