1 vit që u nda nga jeta Aneta, dedikimi prekës i kryeministrit Rama

Kryeministri Edi Rama ka përkujtuar 1-vjetorin e ndarjes nga jeta të nënës së tij Aneta Rama.

Kreu i ekzekutivit i ka dedikuar fjalë prekëse nënës së tij të ndjerë teksa shkruan në llogarinë e tij në facebook:  Kur vdes babai bëhesh burrë, kur vdes nëna bëhesh fëmijë dhe kur të dy të shohin nga lart, lutesh të jesh i denjë për dashurinë e tyre…

❤️🙏❤️Kur vdes babai bëhesh burrë, kur vdes nëna bëhesh fëmijë dhe kur të dy të shohin nga lart, lutesh të jesh i denjë për dashurinë e tyre…

Posted by Edi Rama on Sunday, 1 August 2021