Tyson Fury tregon fizikun e tij muskuloz teksa kërcen para pasqyrës me gruan e tij përpara një mbrëmjeje romantike

Ai thuhet se është pensionuar, por ende nuk ka asgjë zyrtare pasi ende synon të luftojë për titullin kampioni unifikuar për pesha të rënda.

Tyson Fury, 33 vjeç, u lajmërua në Instagram të dielën për të ndarë një klip argëtues teksa përgatitej për një mbrëmje pushimi me gruan e tij Paris, 32-vjeçare, e cila mendohet se është në pritje të fëmijës së tyre të shtatë.

Në klip, boksieri shfaqi fizikun e tij muskuloz teksa kërcente pa këmishë në pasqyrën e hotelit përkrah gjysmës tjetër të tij, shkruan DailyMail.

Çifti i dashuruar, të cilët kanë gjashtë fëmijë, shijuan çaste të bukurasë bashku para se të dilnin në qytet.

Në klipin prej 11 sekondash, dyshja imitonin C’est Si Bon të Ertha Kitt në pasqyrën e gjatë të dyshemesë.

Boksieri, i cili fitoi titullin e tij të peshave të rënda WBC duke mposhtur Dillian Whyte muajin e kaluar, kishte veshur një palë pantallona të bardha të ngushta në video, të cilat i kombinoi me atlete të zeza dhe një rrip të ngjashëm.

Duke i mbrojtur sytë nga dielli pas një palë syzesh rrethore, Tyson u mbajt në ijet e lakuara të gruas së tij përpara se të nxirrte gjuhën para kamerës.

Paris, e cila thuhet se është shtatzënë me fëmijën e shtatë, ka nxjerrë në pah karficat e saj elegante në klip teksa kishte veshur një palë pantallona të shkurtra të bardha dhe një shall nga marka “Versace”.

Dyshja shkelmuan këmbët e tyre dhe tundën ijet për kamerën përpara se të rrëzoheshin në të qeshura.

Çifti kërcenin në dhomën e mrekullueshme, e cila ishte zbukuruar e gjitha në të bardha, me një karrige krahu në sfond dhe dorezat e dyerve rozë në dollapët e pasqyruar.

Tyson shkroi në mbishkrimin e videos: “Një natë jashtë me gruan! Një vajzë e mirë vlen sa një mijë lavire”.