Sjell një video duke interpretuar këngën e re “All night”, Melinda Ademi: Kush është për fli, më komentoni

Rap-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe publikon me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një video duke bërë fli, ndërkohë që ka pyetur fansat që t’i komentojnë kush dëshiron fli tradicionale shqiptare.

26-vjeçarja shfaqet në formë të mahnitshme teksa interpreton një pjesë të këngës së re “All night”.

Melinda Ademi (Foto: Instagram)

“Kush është për fli, më komentoni”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

Reagimet kanë qenë të menjëhershme, disa prej të cilëve e ngacmuan për paraqitjen atraktive.

Melinda Ademi (Foto: Instagram)

“All night” ndërkaq u lansua në fillim të muajit maj dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Projekti për vetëm pak kohë ka kaluar shifrën e gjashtë milionë klikimeve në YouTube.