Pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja shqiptare vizitohet në spital nga një person i veçantë

Moderatorja shqiptare, Dojna Mema, ka pak ditë prej kur është bërë nënë për herën e parë.

Ajo solli në jetë një djalë, e teksa ndodhet ende në spital, ajo ka pritur një vizitor të veçantë.

Bëhet fjalë për gjyshin e saj, i cili ka vizituar moderatoren pasi është bërë nënë.

Këtë moment emocionues, Dojna e ka ndarë në ‘Instagramin’ e saj ku krahas një fotoje ku gjyshi i puth dorën.

“Nuk kam fjalë për ty gjysh! Nolan Sol pastë zemrën tënde dhe respektin e adhurimin që ke patur gjithmonë për figurën e gruas.”, ka shkruar moderatorja krah fotos.

Ndryshe, moderatorja djalin e saj e ka quajtur Nolan Sol Sata.