Pas “thumbave” ndaj Bleros, Afrona bënë veprimin e papritur

Modelja, Afrona Dika tash e sa kohë po komentohet në media për ndarjen nga këngëtari Blero.

Edhe pse dyshja nuk kanë pohuar as mohuar asgjë nga këto lajme, postimi i fundit i Afronës u morr nga fansat si “thumb” drejtuar Bleros.

Në postim ajo shkruante se sa më shumë rritej, kuptonte se kishte humbur kohë me gjëra koti.

Por pas këtij “thumbi” ajo sot publikoi disa fotografi mes të cilave janë dhe disa të shkëputura nga albumi i dasmës.

Këto foto ngrisin dyshime për marrëdhënien e tyre dhe nuk dihet nëse ajo ka dashur ti jepte ndonjë mesazh Bleros apo ishte thjesht një rastësi. /Lajmi.net/