Pas lajmit për shtatzëni, kështu befasohet Einxhel

Para disa ditësh moderatorja e njohur shqiptare, Einxhel Shkira njoftoi se është në pritje të ëmbël.

Pas publikimit të lajmit nga moderatorja pati reagime të shumta nga personazhet publike dhe fansat.

Së fundmi duket se fansat e kanë surprizuar Einxhelin në një mënyrë të veçantë, duke i lënë një buqetë me lule të lënë përpara hyrjes së apartamentit.

Për këtë surprizë u shpreh e bekuar prezantuesja ku tha se ata gjejnë çdo herë një rrugë për zemrën e saj.