Oriola Marashi provokon në fustan të shkurtër, vë në pah linjat joshëse

Modelja e njohur, Oriola Marashi merr çdo herë vëmendje dhe komentohet për postimet që bën në rrjetet sociale.

E njohur për linjat tërheqëse të trupit, modelja e famshme i ekspozon ato sa herë pas herë duke sjell për fansat imazhe që nxisin imagjinatën.

E tillë erdhi ajo edhe në postimin e radhës në Instagram, teksa vuri në pah format trupore në disa foto provokuese.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Oriola shihet e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë i cili ia vinte në pah gjoksin dhe ishte i hapur edhe në pjesën e shpinës.

Modelja përshtati dukjen me një çantë të vogël “Chanel” dhe një xhaketë të gjatë ngjyrë bezhë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Si në foto”, ka shkruar modelja në mbishkrimi teksa mori komente të shumta nga ana e fansave.

Ndërkohë, Oriola mbetet e angazhuar edhe nga ana profesionale dhe imazh i markave të ndryshme ndërkombëtare.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndryshe, pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda modelja e ka mbajtur larg syrit të mediave jetën private. 

Foto: Oriola Marashi/Instagram