Një veshje e Don Xhonit kushton hiç më pak se 1,015 euro

Mbetët njëri nga artistët më të komentuar.
Fjala është për reperin e njohur shqiptar, Don Xhoni, shkruan lajmi.net.

Përveç jetës luksoze dhe sukseseve në aspektin profesional së fundmi ai u komentua edhe për veshjen e tij.

Vetëm një këmishë, pantola të shkurtër dhe një palë sandale të Donit kapin vlerën e 1,015 eurove.