Ndërron jetë një 84 vjeçar pranë Portës Triumfale në Shkup

Shkup, 18 prill – Sot diku rreth orës 11 paradite, një 84 vjeçar nga Shkupi ka ndëruar jetë përballë Portës Triumfale, transmeton Zhurnal.

Nga Ministria për Punë të Brendshme bëjnë të ditur se të moshuarit i është përkeqësuar gjendja shëndetësore dhe ka ndëruar jetë./Zhurnal.mk