Mozzik dhe Getinjo vijnë me këngën e re “Toto Rina”

Reperët e njohur shqiptarë, Mozzik dhe Getinjo, kanë prezantuar në mesnatë (e premte) projektin e ri muzikor.

“Toto Rina” mban titullin kënga e dyshes, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistët si gjithnjë edhe në këtë projekt madhështor kanë sjell dy këngë në një që tashmë është e disponueshme në të gjitha platformat muzikore.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për producimin u përkujdes Rzon.

Ky i fundit në bashkëpunim me GkgMaster dhe Elgit janë përkujdesur edhe për miksimin e masterizimin e këngës.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoklipi ndërkohë u realizua nga Imagine Films, me pjesë shumëngjyrëshe e pamje mahnitëse.

Besohet që edhe kjo këngë e dyshes do të pritet mirë nga publiku dhe fansat e tyre.