Kanye West befason fansat teksa shfaqet me shenja të kuqe në fytyrë në Javën e Modës në Paris

Ai gjithmonë kujdeset të bëjë bujë me paraqitjet e tij.

Dhe Kanye West u shfaq me shenja të kuqe misterioze në fytyrën e tij ndërsa mbërriti në shfaqjen e Givenchy gjatë Javës së Modës në Paris.

Reperi, 45 vjeç – i cili tani është kthyer në Ye – veshi një ansambël tërësisht të zi me një kapelë të ngjashme dhe pantallona të tillë për ngjarjen e së dielës.

I njëjti po ashtu kishte mbathur një palë çizme të markës Balenciaga që kapin vlerën e 595 funteve.

Ngjarja Givenchy shfaqi koleksionin Pranverë – Verë 2023 me një mori të ftuarish të famshëm që u shfaqën për të parë se çfarë ofron ky koleksion.

Biznesmeni ka bashkëpunuar më parë me firmën Balenciaga në koleksionin e tij “Yeezy GAP”.

Dizajnerja e Balenciagas, Demna Gvasalia, punoi së bashku me reperin, tani i njohur si Ye, për të ofruar ‘vizionin e tij të dizajnit për të gjithë’.

Reperi së fundmi kishte njoftuar përfundimin e kontratës së tij me GAP. Ishte menduar të ishte një marrëveshje 10-vjeçare, por ai i dha fund partneritetit javën e kaluar pas vetëm dy vitesh.

Kanye nga ana tjetër këtë periudhë duket se kërkoi të ribashkohet me ish-bashkëshorten Kim Kardashian, në bazë të disa postimeve që ndau në rrjete sociale.