Gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit nga Tirana, u mbyt të mërkurën në Gjirin e Lalzit

Është gjetur trupi i pajetë i 22-vjeçarit, i cili u mbyt duke u larë në det në plazhin e Gjirit të Lalzit.

Policia informon se rreth orës 08:15, shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen nga deti të trupit të pajetë për të cilin dyshohet se është shtetasi A. S., 22 vjeç, banues në Tiranë.

Ngjarja ndodhi dy ditë më parë, më 17 gusht në plazhin e Gjirit të Lalzit rreth orës 14:40.