Gjendet i vdekur një person në Zveçan – në veturë iu gjet një letër lamtumirëse

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Balaban të Komunës së Zveçanit.

Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e veriut të Mitrovicës, Besim Hoti.

Sipas tij, në vendin e ngjarjes u gjet një letër lamtumirës. Po ashtu i njëjti ishte raportuar i zhdukur.

“Trupi i pajetë i një personi rreth orës 23:30. Në vendin e ngjarjes u gjet një letër lamtumirës në veturën e tij si dhe një armë zjarri”, tha Hoti.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion.