Dy ditë pas lirimit nga paraburgimi, Fero publikon foto me Arbenitën dhe vajzën e tyre

Ditën e martë reperi i njohur kosovar, Fero, është liruar nga paraburgimi.

Dy ditë pas lirimit, reperi ka postuar storje me familjen e tij të ngushtë.

Reperi ka postuar video bashkë me Arbenitën dhe vajzën e tyre Ninën.

Ata shfaqen në një ashensor.

Fero u filmua javë më parë duke sulmuar një person në veturën e tij.

Ndryshe, pas lirimit, Fero hyri live në ‘Instagram’, duke u qethur te berberi, por nuk e ka komentuar rastin.