Sara Hoxha bëhet nënë për herë të tretë

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është bërë nënë për herë të tretë.

Ajo dhe partneri i saj, prezantuesi i njohur, Ledion Liço, kanë mirëpritur një vajzë.

Lajmi është konfirmuar nga vet Sara përmes një postimi që ka shpërndarë në rrjete sociale.

“Javën e kaluar”, ka shkruar ajo duke publikuar me fansat disa momente para dhe pas lindjes.

Të shumta kanë qenë urimet që ka marrë nga miqtë dhe ndjekësit në hapësirën për komente.

Ajo dhe Liço kanë bashkë edhe dy djem: London dhe Roman.

Të njëjtit po ashtu vlen të ceket se janë bashkë prej shumë vitesh.