Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

Artistja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka nisur përgatitjet për projektin e radhës.

Ajo ka njoftuar se po vjen me këngë të re dhe se tashmë ka nisur edhe xhirimet në një nga resortet luksoze në Turqi.

Ylli i estradës shqiptare edhe këtë herë ka mahnitur me paraqitjen e stilin unik, gjersa është shfaqur më thjeshtë.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Dukjen e kompletoi me flokë paksa të valëzuara dhe grim të lehtë, që e ka bërë të vijë edhe më në formë.

“Gati për xhirime”, ka qenë përshkrimi përkrah postimit.

https://www.instagram.com/p/CSCJ46QoQ1M/?utm_source=ig_web_copy_link

Zeqiri në anën tjetër thuhet se po vjen në duet me reperin Lyrical Son, me të cilin nuk ka bashkëpunuar asnjëherë.

Edhe kjo këngë do të jetë pjesë e albumit të ri të Dafinës të quajtur “Dafinë Moj”.