Bora uron Donaldin për ditëlindje?

Dje, vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj festuan ditëlindjen e tyre.

Urime të shumta vëllezërit morën nga miqtë e fansat e tyre.

Mirëpo siç duket ata morën një urim të veçantë nga moderatorja Bora Zemani.

“Urime, urime”, shkroi Bora në një InstaStory krahas imazhit të saj.

Ndërsa nga fansat ky postim u morr si urim ndaj vëllezërve.