Bie nga lartësia, një grua në Tiranë humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:50, te pallati me “Shigjeta” në Tiranë. Policia bën të ditur se një grua ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur, ndërsa është rreth 35 vjeçe. Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.