Arsyeja se përse Rob Kardashian mungoi në dasmën e motrës së madhe në Itali

Privatësia e Rob Kardashian mbetet e një rëndësie të madhe për të.

Ish-ylli televiziv e ka anashkaluar dasmën e motrës së tij, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker në Itali sepse nuk donte të futej në një ngjarje të mbushur me kamera, thonë burimet për Page Six.

“Rob preferon të qëndrojë jashtë vëmendjes, kështu që ai nuk do të ndihej mirë që të shkonte në një festë kaq të profilit të lartë edhe pse ishte për motrën e tij”, ka thënë më tej burimi.

Foto: Ellen von Unwerth

Kourtney, 43-vjeçar, gjithsesi kishte shumë mbështetje rreth saj, pasi motrat Kim Kardashian, Khloe, Kendall, Kylie Jenner si dhe mamaja e tyre, Kris, ishin të gjitha të pranishme.

Një burim tjetër tha se Rob, 35-vjeçar, mezi po pret të festojë me të porsamartuarit kur ata të mbërrijnë në shtëpi në Kaliforni.

Aktualisht, dyshja janë ende duke pushuar në Portofino, ku u fotografuan duke u hedhur nga një super-jaht të hënën.

Foto: Sky New

Raportohet se Disick u shfaq në Sapphire herët të hënën me një grup që ishte pothuajse i barabartë i ndarë midis miqve meshkuj dhe femra. Ai qëndroi për një orë, duke biseduar veçanërisht me një grua, përpara se të dilte jashtë.

Një natë më parë, themeluesi i “Talentless”, 38-vjeçar, dha një paraqitje të shkurtër të qëndrimit të tij në Casa Cipriani të New Yorkut.

Foto: Getty Images

Kourtney dhe Disick kanë tre fëmijë, Mason, 12-vjeçar, Penelope, 9-vjeçe dhe Reign, 7-vjeçar.