Arrestohet për marihuanë një person nga Tetova

Mbrëmjen e djeshme (30 -shtator) rreth orës 22:00, në rrugën “Iliria” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria personin A.J.(24) nga Tetova, të cilit i është gjetur marihuanë. Është duke u zbardhur rasti dhe ndaj A.J. do të vijojë kallëzim përkatës.