Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Me datë 30.09.2022, në ora 23:10, në zonën e Kisella Vodës, nga njësiti policor për intervenim në SPB Shkup është ndaluar E.A.(38) nga Shkupi, pasi tek ai është gjetur marihuanë dhe lëndë pluhuri.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse.