Arrestohet një person në Koçan, kapet me lëndë narkotike

MPB njofton se dje ka arrestuar një person në Koçan për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

“Me datë 01.08.2022 në Koçan, zyrtarë policorë në Koçan kanë arrestuar F.J.(35) nga Koçani.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i janë gjetur dhe konfiskuar 26 pako me lëndë pluhuri.

Ai është ndaluar në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do t’i dorëzohen parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga MPB.