Arrestohen dy persona nga Kërçova pë drogë

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, gjatë ditës së djeshme policët e Stacionit Policor të Kërçovës kanë arrestuar dy perrsona.

Sipas njoftimit policor, dy personat F.S (34) dhe L.P (37) nga Shkup janë arrestuar pë drogë.

“Gjatë kontrollit tek automjeti “opel corsa” me tabela të Shkupit, janë është gjetur marihuanë. Ata janë arrestuar në Stacionin Policor në Kërçovë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të parashtrohet parashtresë adekuate”, tha zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimoski.