Ana Kabashi të premten sjell këngën e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, prej muajsh ka nisur punën për projekte të reja muzikore.

Duket se pritjes tashmë i erdhi fundi dhe artistja këtë javë rikthehet me këngë të re.

Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve që ka ndarë në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CdJLhwpLjh9/?utm_source=ig_web_copy_link

E njëjta ka zbuluar se projekti “Për dashni” do të lansohet ditën e premte (6 maj).

“Për dashni të premten 06/05/2022. Kënga e re”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/CdJh6CirCH0/?utm_source=ig_web_copy_link

Në paralajmërimin e prurjes së re, bukuroshja nga Peja duket mahnitshme në një fustan të zi.

Reagimet kanë qenë të shumta dhe fansat e Anës duket se mezi për këtë këngë.