Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

Një pjesë e vajzave të showbizzit shqiptar kanë nisur tashmë sezonin e pushimeve verore.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e cila ka vazhduar të sjell poza atraktive nga atje.

Duke theksuar linjat joshëse të trupit e veshur vetëm në bikini, Ana dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa shijonte rrezet e diellit me një gotë në dorë.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Artistja nga Peja në mbishkrimin e imazhit ka falënderuar fansat për përkrahjen e projektit të saj të fundit “Për dashni”.

“Faleminderit për 100 mijë “Për dashni” secili nga ju ka rëndësi, shumë dashuri për juve, le të shkojmë për më shumë”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Sipër fotografive, Ana pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, këngëtarja krahas projekteve të reja gjithashtu mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore dhe koncertet.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Foto: Ana Kabashi/Instagram