Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites afër kufirit të Bllacës që e lidh Maqedoninë e Veriut me Kosovën.

Kamioni është rrokullisur në tërësi, megjithatë nuk ka informacione për pasojat.

Policia është në terren dhe për më shumë detaje do të njoftojnë gjatë ditës së nesërme.