Aida Doçi dhe Naser Qeli do të bëhen prindër për herë të parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, mësohet se do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli, pritet të bëhen prindër për herë.

Megjithëse deri më tani në kuadër të kësaj nuk është bërë ndonjë reagim nga artistja.

Autorja e “Ti je aktor” është martuar me menaxherin e saj rreth dy vite më parë, e më pas edhe bënë kurorëzimin.

Naseri nga ana tjetër është baba edhe i dy fëmijëve nga një martesa e mëparshme, kurse 27-vjeçarja do të marrë epitetin nënë për të parën herë.

Ajo edhe këtë vit ka qenë tejet e angazhuar me mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare.

Sido që të jetë, ylli mori vëmendjen e madhe të publikut për shkak të baladave që ka sjell ndër vite.