Adelina Berisha i kthehet ndejave, me dukje joshëse dhe paraqitje ndezëse

Këngëtarja Adelina Berisha ka nisur t’i mbajë mbrëmjet muzikore.

Natën e mbrëmshme ka krijuar atmosferë të jashtëzakonshme në qytetin e Ferizajt, shkruan Indeksonline.

Në disa video te publikuara në Instastory, shihet se atmosfera ka qenë në kulm, ku pjesëmarrësit kanë shijuar çdo hit të këngëtares.

Më poshtë pamje.