Zhurnal mëson / Ngjarja tragjike në Gostivar dyshohet për Vetëvrasje !

Gostivar, 18 Shtator – Ngjarja tragjike që ndodhi mbrëmë në Gostivar krahas asaj që përflitet në media dhe raportime të ndryshme, duket se nuk është ashtu siç shkruhet.

Burime të Agjencisë së lajmeve Zhurnal theksojnë se personi me iniciale G.A ka bërë vetëvrasje dhe nuk është vrarë nga askush edhe pse përflitet me të madhe se është vrarë nga persona të panjohur tashmë.

Burime brenda MPB për Zhurnal.mk theksojnë se personi në fjalë ka bërë vetëvrasje dhe nuk është vrarë nga askush.

Ndryshe, ngjarja tragjike mbrëmë ka shokuar gjithë opinionin në Gostivar pasiqë vetëm 28 vjeçar, i riu humbi jetën.