Xhensila Myrtezaj shfaqet unike në projektin e ri

Xhensila ka postuar disa imazhe të reja.

Këngëtarja e dashur dhe e shumë kërkuar nga publiku është mjaft aktive në instagram ku përvecc karrierës shpalos edhe momente nga përditshmëria.

Pas këngës me Lumi B, Xhensila siç duket është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/CSZ6NhHsg1d/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo është vënë re nga fotot e reja që ka postuar sot në instagram në të cilat është shfaq me një stil unik dhe të ndryshëm nga herët tjera.

Përndryshe, “Prit pak” është kënga e fundit nga Myrtezaj.