Vetëm dy javë që e lansuan, Dhurata dhe Noizy mbledhin 16 milion klikime me “Mi amor”

Sukseset për Dhuratën s’po kanë të ndalur.

Pas suksesit të këngës “Only you” bashkë me Gims tani radhën ia ka lëshuar projektit të ri të cilin e realizoi bashkë me reperin Noizy.

Ani pse ka dy javë që kanë lansuar këngën e re “Mi amor”, ata arritën ti mbledhin plot 16 milionë klikime.

https://www.instagram.com/p/CSZTGRyq_XH/?utm_source=ig_web_copy_link

Theksojmë se ky është bashkëpunimi i parë mes Noizyt dhe Dhuratës.