Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

Vera ka postuar disa foto ku shihet mjaft tërheqëse.

Nëna e Rita Orës merr vëmendjen e ndjekësve mjaft shumë me paraqitjen në rrjete sociale.

Ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria.

https://www.instagram.com/p/CSHt-ZwtTYu/?utm_source=ig_web_copy_link

Vera dhe partneri i saj Nick Ora për momentin po shijojnë bukuritë natyrore të bregdetit shqiptar, duke vizituar vende të ndryshme.

Së fundi ajo ka ndarë disa fotografi ku po shijonte kohën e mirë e veshur me pak rroba, kështu duke tërhequr vëmendjen me linjat trupore.