Trendi i ri në Instagram: Poza pranë pishinës, fokusi pjesën e pasme të trupit me bikini me pak material

Shumë të famshme i kënaqin fansat e tyre me fotografi pranë pishinës dhe është vënë re se një pozë dominon në Instagram kohët e fundit.

Ylli televiziv Kim Kardashian dhe modelja Demi Rose e kanë përqafuar kryesisht trendin e pozimit pranë pishinës, ku fokusohen të pasmet e tyre.

Ato paraqiten afër ujit, në një mjedis të bukur dhe relaksues, dhe zakonisht ulen në buzë të pishinës (ndonjëherë janë thjesht pranë), janë pak të përkulura përpara, këmbët i kanë të futura në ujë dhe shikojnë në drejtim i kundërt.

Sigurisht, ka variante për këtë temë, por sfondi i tyre është sigurisht në qendër të vëmendjes. Gjithashtu, bikinit miniaturë janë akoma të rëndësishme kur bëni fotografi si kjo.

Georgia Steel, një personalitet televiziv anglez, nuk ka mundur t’i rezistojë kësaj mënyre të pozimit.

(Foto: Instagram/geesteelx)

Kim Kardashian ndau gjithashtu fotografi, ku ajo kënaqet pranë pishinës dhe nxori në pah në maksimum atributet e saja.

(Foto: Instagram/kimkardashian)

Demi Rose vendosi linjat e saj të mrekullueshme në qendër të vëmendjes, duke pozuar nga ballkoni dhe një pishinë mund të shihet në distancë.

(Foto: Instagram/demirose)

Eve Gale njihet për këtë si një nga pjesëmarrëset në shoun real televiziv, “Love Island”, por ajo gjithashtu tërhoqi vëmendjen me fotografi provokuese.

(Foto: Instagram/

Elle Brown ndau dy fotografi me ‘përmbajtje’ të ngjashme.

(Foto: Instagram/brown.elle)